Bize Ulaşın
+90 212 525 02 53

Çalışma Saatleri
09:00-18:00

MIROCAM

Mirocam Endoskopi kapsül kameraları

ANASAYFA / MIROCAM

IntroMedic tarafından üretilen MiroCam ® Kapsül Endoskopi kamerası mevcut olan benzer yöntemler içerisinde  en uzun ömürlü ve  en yüksek görüntü çözünürlüğü ile en küçük kapsül çözümüdür.
 

MiroCam, ince bağırsak astarı görüntülerini yakalamak ve kablosuz olarak aktarmak için tasarlanmış ağızdan yutulan bir kapsül endoskopi cihazıdır. Geleneksel endoskopik prosedürler için daha basit bir alternatif olarak hastalara sağlanması ve hekimlerin sindirim sistemi patolojisi görselleştirmek için daha fazla seçenek vererek, MiroView Kapsül Endoskopi sistemini sunması Gastroenterolojide heyecan verici bir yeniliği temsil eder.
 

MiroCam kapsülü su ile yutulur ve alımından hemen sonra çalışmaya başlar. Kamera patentli E-Field yayılması ile bir alıcıya iletir. Genel bir yayın sırasında 188,000 üzeri görüntü elde edilir.
 

Kullanım Radyo Frekans (RF) görüntüleri iletmek için diğer kapsül teknolojisinin aksine, MiroCam ulaşım aracı olarak, insan vücudunun doğal elektrik darbelerini kullanır. Bu pilin daha uzun süre kullanılabilmesi, ve ince bağırsağın daha detaylı incelenebilmesi anlamına gelir.
 

Hasta işlemin 11 + saat sonunda alıcı geri istenir ve kapsül doğal ( genel olarak 24 saat içinde) atılır. MiroView ™ Workstation yüksek hızlı USB 2.0 bağlantısı üzerinden alıcı dosya aktarmak için kullanılır. Burada, video ve fotoğraflar mukozal patoloji (yani GI Taşmalara) otomatik algılama ile anatomisinin farklı bölümlerinin eşzamanlı video akışları dahil olmak üzere çeşitli formatlarda mevcuttur.
 

IntroMedic son olarka EsoScan ürününü tanıtmıştur. Bu ürün  yemek borusu, mide ve duodenum tanısal olarak görüntüleme için tasarlanmış tek ve uygun fiyatlı esnek endoskopik teknolojisidir.